За три дні продали 420 кг фруктів. За перший день продали 30% всіх фруктів, за другий - 45% всіх

фруктів, а за третій решту. Скільки продали фруктів за третій день?

Ответы на вопрос

Отвечает Гончаров Ярослав.

Всего: 420кг

За первый день продали 420×0,3=126кг

За второй день продали 420×0,45=189кг

За первый и второй дни продали 126+189=315кг

За третий день продали 420-315=105кг

Ответ: 105 кг

Отвечает Салимов Санжар.

Ответ:

за третій день продали 105 кг фруктів

Пошаговое объяснение:

30% від 420 = 126

45% від 420= 189

126+189=315 ( решта)

420-315= 105 кг

відповідь: 105кг