РОЗВ'ЯЖІТЬ ЗАДАЧУ БУДЬ ЛАСКА Три магазини отримали 12 3/5ц яблук. З них перший і другий разом

отримали 6 1/2ц, а другий і третій -9 9/10. По скільки центнерів яблук отримав кожний магазин?? БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ((((((

Ответы на вопрос

Отвечает Ключников Егор.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

12 3/5 ц = 12,6 ц

6 1/2 ц = 6,5 ц

9 9/10 ц = 9,9 ц

12,6-9,9= 2,7 ц  - перший магазин

6,5-2,7= 3,8 ц - другий магазин

9,9-3,8=6,1 ц - третій магазин