Три магазини отримали 12ц яблук. З них перший і другий разом отримали 6 ц, а другий і третій - 9

ц. По скільки центнерів яблук отримав кожний магазин?

Ответы на вопрос

Отвечает Surnina Nastya.

Ответ:

перший - 3ц

другий - 3ц

третій - 6ц

Пошаговое объяснение:

x- перший

y- другий

z- третій

x+y+z=12

x+y=6

y+z=9

6+z=12

z=6

x+9=12

x=3

3+y+6=12

y=3

Отвечает Лисичкина Лиза.

Ответ:

3 ц; 3 ц; 6 ц.

Пошаговое объяснение:

Нехай перший магазин отримав x центнер яблук, тоді другий - 6-x, а третій - 9-(6-х).

Складемо рівняння

х+(6-х)+9-(6-х)=12

х+6-х+9-6+х=12

х=12-9

х=3 - отримав перший магазин

6-3=3 - отримав другий магазин

9-3=6 - отримав третій магазин