Допоможіть з задачою На одній полиці було 3 рази більше книг,ніж на другій.Коли з першої полиці

зняли 30 книг,а на другій поставили 10 книг,то на обох полицях стало порівну.Скільки книг було на кожній спочатку.

Ответы на вопрос

Отвечает Миллер Вероника.

Ответ:

перша полиця = х = 3у

друга = у

х-30=у+10

х-у=40

3у-у=40

у=20

х=20*3=60

Відповідь: 60; 30.

подожли, плиз, я случайно отправила. Неуспела дописать.