Оля 2/5 усіх своїх яблук віддала подрузі. Скільки яблук Оля віддала подрузі, якщо в неї було 20

яблук(-а) ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Юрганов Артём.

Ответ:

8 яблук

Пошаговое объяснение:

\frac{2}{5}*20=\frac{2}{5}*\frac{20}{1}=\frac{40}{5}=8