Середнє арифметичне чисел 18,8 і b дорівнює 21,3. Знайдіть b


Ответы на вопрос

Отвечает Акимкина Даша.

Ответ:

b = 40.8

Пошаговое объяснение:

(1.8+b)/2=21.3

1.8+b = 42.6

b = 42.6-1.8= 40.8