Тік төртбұрыштың ауданы 56см квадрат ал ені 4см .Тік төртбұрыштың қабырғасының ұзындығын тап


Ответы на вопрос

Отвечает Туранова Лиза.

Ответ:

длина (ұзындығы ) 14см

Пошаговое объяснение:

Площадь прямоугольника равна 56см2. Ширина 4см, найти длину прямоугольника.

S= 56см2

а= 4см

b= ?

S= a×b

b= S÷a

b= 56÷4= 14см - длина ( ұзындығы)