Тік төртбұрыштың ауданы 78 см2, ал ені 6 см. Тік төртбұрыштың қабырғасының ұзындығын тап


Ответы на вопрос

Отвечает Катаева Света.

Ответ:

S=a•b→b=s÷a=78 cм^2÷6=13 см

13 см