З двох чисел одне у 12 разів більше за друге знайдіть суму цих чисел якщо Їх різниця становить 12,1


Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Ольга.

Ответ:

14,3

Пошаговое объяснение:

Перше - 12х

Друге - х

12х-х=12,1

11х=12,1

х=12,1:11

х=1,1 - перше

12х=12•1,1=13,2 - друге

Сума: 1,1+13,2=14,3

Отвечает Симоненко Тимофей.

Пошаговое объяснение:

х - первое число

12х - второе число

уравнение:

х - 12х = 12.1

х = -1.1