Як правильно розставити знаки , щоб отримати правильну рівність 5 5 5 5 = 6


Ответы на вопрос

Отвечает Екимов Илья.

Ответ:

5х5+5:5=6

Пошаговое объяснение:

5х5=25

25+5=30

30:5=6

Отвечает Политов Саша.

Ответ:

5:5+5=6

Пошаговое объяснение:

А. куда деть еще 5 я не знаю