У табуні було а дорослих коней а лошат у 4 рази менше. Скільки було дорослих коней і лошат разом?


Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Влад.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а-дорослих коней

лошат-? в 4рази меньше ніж дорослих коней

Рішення

а:4=а/4 було лошат

а+а/4=(4а+а)/4=5а/4=1ціла1/4а було разом коней

Відповідь: 1ціла1/4а було разом коней.