МакДональдс знизив ціну на Дабл Чизбургер на 20%.Через деякий час підвищив ціну на 30%.Початкова

ціна Дабл Чизбургера становила 51 грн. Як змінилася кінцева ціна відносно початкової

Ответы на вопрос

Отвечает Сінчук Рома.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Знайдемо 20% від 51грн.

Пропорція

51 грн.-100%

х грн-20%

Х=20*51/100=1020/100=10,2 (грн. 20%)

Знайдемо знижку

51-10,2=40,8 ціна після знижки

Знайдемо 30% на підвищення

40,8 грн.-100%

Хгрн-40%

Х=40,8*40/100=16,32 (грн. 40%)

Знайдемо ціну

40,8+16,32=57,12 грн. Стала ціна після підвищення на 40%

Відповідь: 57 грн. 12коп кінцева ціна.