Для годівлі кролів юннати заготовили 15 кг сіна, соковитих кормів - у 2 рази більше, а концентратів

- у 5 разів менше, ніж сіна і соковитих кормів разом. Скілки кг концентратів заготовили юннати

Ответы на вопрос

Отвечает Бадритдинов Рустам.

Відповідь:

8кг

Покрокове пояснення:

1)15*2=30(кг)-соковитих кормів заготовили хлопці

2)15+30=45(кг)-сіна та соковитих кормін разом

3)45/5=8(кг)-заготовили консервантів

ВІдповідь:юнаки заготовили 8 кг консервантів