добуток чисел 80 і 8 збільшили на 50. Число 120 зменшили на частку чисел 180 і 3. Різницю чисел 500

і 250 збільшили у 3 рази​

Ответы на вопрос

Отвечает Самосейко Егор.

Ответ:

1) 138

2) 60

3) 750

думаю так)

Пошаговое объяснение:

1) (80+8) + 50 = 138

2) 120 - (180÷3) = 60

3) (500-250) × 3 = 750