Допоможіть розв'язати задачу.З двох станцій назустріч один одному вийшли одночасно два поїзди.

Швидкість одного з них дорівнює 57,81 км/год, що становить 94% швидкості другого поїзда. Поїзди зустрілись через 3год.30хв. Обчислити відстань між станціями.

Ответы на вопрос

Отвечает Куранова Тома.

Ответ:

1)57,81*100:94=61,5(км.год)-швидкість другого поїзда

2)57.81+61,5=119,31(км.год)-швидкість сближення       3)3 год 30 хв=3,5 годин. 4)119,31*3.5=410,585(км) -відстаньміж станціями