ПОМОГИТЕ!!!!!!! ОЧЕНЬ СРОЧНО Швидкість літака в 6 раз більша, ніж швидкість автомобіля. Знайдіть

швидкість автомобіля, якщо на подолання відстані у 540 км автомобілю знадобиться на 5 год більше, ніж літаку.​

Ответы на вопрос

Отвечает Керимов Ильяс.

Ответ:

90 км/ч

Пошаговое объяснение:

x - скорость автомобиля, км/ч.

540/x -540/(6x)=5

3240-540=30x

x=2700/30=90 км/ч