Фермери з першої ділянки зібрали 912кг.помідор,а з другої в 3 рази менше,ніж з першої .Всі помідори

вони росклали в ящики,по 8 кг у кожний .Скільки ящиків знадобилося?

Ответы на вопрос

Отвечает Васюченко Никита.

Ответ:

152 ящика

Пошаговое объяснение:

1)912:3=304(кг)-2 ящик

2)912+304=1216(кг) в 1 и 2 ящике

3)1216:8=152(ящика)

Ответ: 152 ящика.