з першої ділянки зібрали 56 ящиків,а з другої 47 таких самих ящиків.З другої ділянки зібрали на

72кг менше, ніж з першої.Скільки кг помідорів зібрали з кожної ділянки?

Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Кристина.

Ответ:

1. 56-47=9

2. 72:9=8(кг у одному ящику)

3. 56*8=448(кг з першої ділянки)

4. .47*8=376(кг з другої ділянки)