Чому дорівнює значення виразу 12 цілих дві 15 відняти відкрити дужку 7 цілих 11 15 додати дві цілих

вісім 15 закрити дужку срочнооо

Ответы на вопрос

Отвечает Рысь Катя.

Ответ:

1 цілa 13/15

Пошаговое объяснение:

12 2/15  -  (7  11/15  +  2 8/15)=12 2/15  -  9 19/15 =12  2/15  - 10  4/15=

=11  17/15 - 10  4/15=1  13/15