Периметр прямокутника 40,2м. А його довжина більша від ширини на 2,3м. Знайдіть площу прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Бахмутова Анастасия.

Ответ:

a=11.2     b=8.9

Пошаговое объяснение:

(b+b+2.3)*2=40.2

2b+2.3=20.1

2b=17.8

b=8.9

a=b+2.3

a=11.2