Спростіть вираз: –6,2–х–(5+у–2х)+7у +5 і знайдіть його значення, якщо х=2, у=–3. ПЖПЖПЖП


Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцев Даниил.

Ответ:

-22,2

Пошаговое объяснение:

–6,2–х–(5+у–2х)+7у +5 = -6,2 - x - 5 - y + 2x + 7y + 5 = x + 6y - 6,2

якщо х = 2, у = –3.

x + 6y - 6,2 = 2 + 6*(-3) - 6,2 = 2 - 18 - 6,2 = -22,2