автомобіль проїхав 2 год зішвидкістю 66, 8 км/год і 3 год зі швидкістю 73,2 км/год. Знайди його

середню швидкість на всьому шляху​

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеев Дима.

Ответ:

70,64 км/ч

Пошаговое объяснение:

Средняя скорость:

(2·66,8+3·73,2)/(2+3)=(133,6+219,6)/5=353,2/5=706,4/10=70,64 км/ч