Спростіть вираз 20х −15у −10х + 6у та знайди його значення, якщо х = −0,3, у = 0,7


Ответы на вопрос

Отвечает Кунцевич Алексей.

Ответ:

20x-15y-10x+6y=10x-9y=10*(-0.3)-9*0.7=-3-6.3=-9.3

Пошаговое объяснение: