Точка С належить відрізку АВ. Знайти довжину відрізка АВ, якщо довжина відрізка АС дорівнює 12 см,

а відрізок ВС становить третю частину відрізка АВ Пожалуйста, срочно,за какие-то буквы -жалоба

Ответы на вопрос

Отвечает Гапонова Нина.

Ответ:

18 см

Пошаговое объяснение:

АВ =АС+СВ

АС= 12 см и является 2/3 відрізка АВ

Значит ВС = 6 см  (12÷2)

АВ= 12+6=18 см