E9. Бірлік кесіндісі 1 см координаталық сәулені сызып, оның 6oMEIHAa A(x), B(x – 2) KeHe C(x + 3)

HYKTelepiH 6eIriieHIepAB, AC және ВС кесінділерінің ұзындықтарын сантиметр есебымен жазындар. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ситников Евгений.

Ответ:B (13) A (8)

Пошаговое объяснение:2 + 3 = 5 см

8 + 5 = 13см 16см: 2 = 8A

13 + 3 = 16см

2x = 16смB