Бірлік кесіндісі 1см болатын координаталық түзуде А және В нүктелерін белгілеңдер.Мұндағы:

1.А(-6);В(2); 2.А(-3);В(3) 3.А(-1);В(3) а)АВ кесіндісінің ұзындығын табыңдар ә)АВ кесіндісін тең екі бөлікке бөлетін С нүктесін тауып,оны координатасымен жазыңдар.

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Артём.
1.Ұзындығы-(-4)
С=6/2=-3
2.Ұзындығы-0
С=-3/3=-1
3.Ұзындығы-2
С=-3/(-1)=-3
1 0