срочно!!! маса відра з водою 12,5 кг. коли з відра вилили половину води, то маса відрі з водою, що

залишилася, стала рівна 7 кг. знайдіть масу відра.​

Ответы на вопрос

Отвечает Верниковская Аня.

Ответ:

-1,5 кг маса порожнього відра

Пошаговое объяснение:

1) 12,5 - 7=5,5 (кг) - половина, яку вилили

2) 7х2=14 (кг) - маса води

3) 12,5 -14 =-1,5 (кг) - маса відра

сделайте пожалуйста лучшим ответом, заранее спасибо