Радіус круга дорівнює 12,2см. Значення числа π~ 3,14 визнач площу цього круга (відповідь округлий

до десятих) Допоможіть БУДЬ ЛАСКА ДАМ 14 БАЛІВ

Ответы на вопрос

Отвечает Вишневская Алина.

S=πR*2

S=3,14×12,2*2=3,14×148,84=467,4