7. Власна швидкість катера дорівнює 19,8 км/год., а швидкість течії річки – 2,1 км/год. Яку

відстань подолав катер за, рухаючись 3 год. за течією річки і 2 год. проти течії? 9. Відстань між точками А і В дорівнює 85 см. Чи існує на прямій АВ точка М така що виконується рівність АМ МВ = 95 Відповідь поясність.

Ответы на вопрос

Отвечает Кудзаев Азамат.

Ответ:  

101,1 км.  

Пошаговое объяснение:  

Швидкість катера за течією 19,8+2,1=21,9 (км/год)  

Швидкість катера проти течії 19,8-2,1=17,7 (км/год)  

3*21,9 + 2*17,7 =  65,7 + 35,4 = 101,1 (км)

Не понятно условие второй задачи. Что значит АМ МВ?