Першого дня до табору приїхало 125 дітей другого у 5 разів менше,70 дітей становили хлопці,а решта

дівчатка .Скільки дівчаток приїхало до табору?

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлев Ростислав.

Ответ:

80 дівчат

Пошаговое объяснение:

1) 125:5=25 - приїхало 2 дня

2) 125+25=150 - всього разом приїхало дітей до табору

3) 150-70=80 - всього приїхало дівчат

Отвечает Тупиков Сергей.
Приїхало 80 дівчаток
1. 125:5=25
2. 125+25=150
3. 150-70=80