Першого дня до табору приїхало 250 дітей, другого на 156 більше, ніж першого, а третього на 230

дітей меньше, ніж другого дня. Скільки дітей приїхало до табору 3 дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Арина.

Ответ:

1. 250+156=406(д)-другого дня

2.406-230=176(д)-третього дня

Отвечает Тыныштықов Данабек.

Ответ: в третий день 250+156-230=156+20=176 детей.

Пошаговое объяснение: