КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 6.    У трьох рядах 100 кущів смородини. У другому ряду кущів

смородини в 3 рази більше, ніж у першому, а в третьому — на 5 кущів менше, ніж у першому. Скільки кущів смородини

Ответы на вопрос

Отвечает Бояринцева Даша.

Ответ:

21 кущiв у першому рядку, 63 у другому, 16 у третьому

Пошаговое объяснение:

Нехай перший рядок дорiвнює x, тодi у другий - 3x, а третiй - x-5, маємо рiвняння - x+3x+x-5=100 ; 5x-5=100 ; 5x=105 x=21 - перший рядок ; 21*3=63 - другий рядок ; 21-5 = 16 - третiй рядок