Розв'яжіть рівняння будь ласка x+1 3/4=6 1/3


Ответы на вопрос

Отвечает Жданова Вероника.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Х+ 1 3/4= 6 1/3

Х= 6 1/3- 1 3/4

Х= 19/3-7/4

Х= 76/12-21/12

Х= 55/12

Х= 4 7/13