Периметр трикутника дорівнює 35 см, одна його сторона х см, друга – 14 см. Склади вираз для

знаходження третьої сторони і обчисли її значення, якщо х = 12.

Ответы на вопрос

Отвечает Головченко Виктория.

14+12=26

35-26=9

9÷2=4.5