Ребята помогите дам 90 балов за 4 решеных задачи. 1.Запиши розв'язання і відповідь до задачі. На

скільки площа прямокутника зі сторонами 13,6 м і 9,4 м відрізняється від площі квадрата зі стороною 12 м?2.Автомобіль проїхав 471 км. Перші 205 км він їхав зі швидкістю 82 км/год, а решту – зі швидкістю 76 км/год. За який час автомобіль подолав весь шлях?3.Петрик прочитав 0,6 книжки, у якій 180 сторінок. Скільки сторінок прочитав Петрик.4.Аладін купив для мавпочки Абу 6 кг бананів і 8 кг фініків, заплативши за все 136,4 драхми (драхма – це грошова одиниця Стародавньої Греції). Скільки коштує 1 кг фініків, якщо 1 кг бананів коштує 10,2 драхми?

Ответы на вопрос

Отвечает Гайфутдинов Алмаз.

Ответ:

1.

1)13,6*9,4=127,84(м2)-S прямокутника

2)12*12=144(м2)-S квадрата

3)144-127,84=16,16(м2)

2.

1)205км:82км/год=2,5(год)-їхав спочатку

2)(471км-205км):76км/год=3,5(год)-решта

шляху

3)2,5+3,5=6 год

3.

180*0,6=108 сторінок

4.

1)10,2*6=61,2-коштує 6 кг бананів

2)(136,4-61,2):8=9,4-коштує 1 кг фіників