Чи лежать точки А(3;-7;8); В(-5;4;1); С(27;-40;29) на одній прямій? СРОЧНО! Заранее спасибо! ​


Ответы на вопрос

Отвечает Чеснов Александр.

Відповідь:

Так, точки належать одній прямій

Покрокове пояснення: якщо точки лежать на одній прямій , то має виконуватися умова:

\frac{x2-x1}{x3-x1}=\frac{y2-y1}{y3-y1}=\frac{z2-z1}{z3-z1}   \\\frac{-8}{24} =\frac{11}{-44}=\frac{-7}{28}\\\frac{-1}{4}=\frac{1}{-4}=\frac{-1}{4}