Автомобіль три години рухався зі швидкість 62 км\год, на наступні 2 години - 56 км\год. Середня

швиддкість автомобіля?

Ответы на вопрос

Отвечает Нурсултан-Кызы Нурай.

Відповідь: 59,6 км/год

Покрокове пояснення:

1) 62×3=186(км)-подолав автомобiль за 3 години;

2) 56×2=112(км) - подолав автомобiль за 2 години ;

3) 186+112=298(км) - вiдстань, яку подолав автомобiль за весь час;

4) 3+2=5(год)-на весь шлях;

5) 298:5=59,6 (км/год)

Вiдповiдь : середня швидкiсть автомобiля 59,6 км/год.