Будьласка допоможіть розвязати задачу.За три тижні відремонтували 69км дорого за перший тиждень

відремонтували 3/5 дороги відремонтованої за 3 тиждень а за 2 70% відремонтованої за 3 тиждень скільки дороги було відремонтовано за кожен тиждень.

Ответы на вопрос

Отвечает Гайдашев Вадим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

За три тижні відремонтували 69 км.

Перший тиждень відремонтували 3/5 дороги відремонтованої за 3 тиждень.

Другий тиждень відремонтували 70% дороги відремонтованої за 3 тиждень.

Скільки дороги було відремонтовано за кожен тиждень.

Нехай за третій тиждень відремонтували х км.

Тоді за перший тиждень відремонтували (х * 3/5) = (х * 0,6) км.

За другий день відремонтували 70% = 0,7 від дороги відремонтованої за 3 тиждень, (х * 0,7) км.

За три тижні відремонтували 69 км.

Складемо рівняння:

х + (х * 0,6) + (х * 0,7) = 69

х + 0,6х + 0,7х = 69

2,3х = 69

х = 69 : 2,3

х = 30

За третій тиждень відремонтували 30 км.

За перший тиждень відремонтували (30 * 3/5) = (30 * 0,6) = 18 км.

За другий тиждень відремонтували (30* 0,7) = 21 км.

За три тижні відремонтували 18 + 21 + 30 = 69 км.

Відповідь: за перший тиждень відремонтували 18 км дороги, за другий тиждень відремонтували 21 км, за третій тиждень відремонтували 30 км.