Побудуйте графік рівняння 4x+y=3


Ответы на вопрос

Отвечает Белецька Андріана.

Ответ: див. графік

Пошаговое объяснение:

Дано рівняння 4x + y = 3. Потрібно побудувати графік.

Виразимо в даному рівнянні у через х. При перенесенні доданку в іншу сторону від дорівнює, знак змінюємо на протилежний.

у = - 4х + 3

Дана функція називається лінійною. Графіком лінійної функції є пряма. Для побудови прямої необхідно дві точки. Визначимо координати цих точок.

При х = 0, у = - 4 · 0 + 3 = 3 ⇒ (0; 3)

При х = 1, у = - 4 · 1 + 3 = -4 + 3 = -1 ⇒ (1; -1)

На координатній площині поставимо отримані точки, то проведемо через них пряму (див. графік).