филателлисттін колекциясында 12500 марка бар. онын 35%-ы спорттық марка. филателлисттін неше

спорттық маркасы бар​

Ответы на вопрос

Отвечает Котов Денис.

Ответ:

4375 спорттық марка

Пошаговое объяснение:

Спорттық маркаларлың саны = 12500 * 35% = 12500 * 0.35 = 4375