Мақсат 6 ірімшік үшін 420 теңге төледі. Марат 630 теңгеге ірімшік сатып алды. Балалар барлығы неше

ірімшік сатып алды

Ответы на вопрос

Отвечает Шароді Соня.

Ответ: 15

Пошаговое объяснение:

420÷6=70

630÷70=9

9+6=15

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.

Ответ: 15

Пошаговое объяснение: 420:6=70

630:70=9

6+9=15