У класі 28 учнів.1/7 всіх учнів дівчата.Скільки хлопців у класі.?​


Ответы на вопрос

Отвечает Былкина Татьяна.

Ответ:

4 парня

Пошаговое объяснение:

1/7 от 28 = 28 * 1/7 = 28 : 7 * 1 = 4

Отвечает Кублов Никита.

Ответ:

28/7=4 - знайшли скільки дівчат в класі

28-4=24 хлопців

Пошаговое объяснение: