у книзі 600 сторінок. Першого дня шестикласник прочитав 23% усієї книги, а другого - 7/30 книги.

Скільки сторінок залишилося прочитати учню?

Ответы на вопрос

Отвечает Шайхулова Камилла.

Відповідь:

322 сторінки

Покрокове пояснення:

1)600*0,23=138(ст)І день

2)600*(7/30)=140(ст.) ІІ день

3)600-(138+140)=600-278=322 сторінки залишилось