Відстань між пристанями А і В дорівнює 40 км. Від А до В за течією річки рухається моторний

човен. Власна швидкість якого18 км/год, а від В до А – інший моторний човен із власноюшвидкістю 16 км/год. Коли вони зустрілися, то виявилося, щоперший човен був у дорозі 1 год, а другий – 1,5 год. Зайдітьшвидкість течії річки.

Ответы на вопрос

Отвечает Адвентович Марк.

1*(18+x)+1,5*(16-x)=40

18+x+24-1,5x=40

x-1,5x=40-24-18

-0,5x=-2

x=-2/(-0,5)

x=4