На першій полиці було у 4 рази більше книг, ніж на другій. Коли з першої полиці забрали 14 книг, а

на другу поклали 10, то на обох полицях стало порівно . Скільки книг було на кожній полиці? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мамедов Али.

Пусть на второй полке было x книг, тогда на первой полке 4x книг.

4x-14=x+10

4x-x=10+14

3x=24

x=24/3

x=8 книг было на второй полке

8*4=32 книги было на первой полке.

Ответ: 32 книги, 8 книг.

Отвечает Семёнов Даня.

Ответ:

8 і 32

Пошаговое объяснение:

Нехай на другій полиці х книг, тоді на другій 4х;

складаємо пропорцію відповідно умові:

4х-14=х+10

4х-х=10+14

3х=24

х=8

На друцій полиці було 8 книг, тоді на другій:

8*4=32 книг