Які є властивості лінійних функцій? Срочно будь ласкааааа <3


Ответы на вопрос

Отвечает Калугин Егор.

Ответ:

Лінійна функція зростає при {\displaystyle k>0}{\displaystyle k>0} та спадає при {\displaystyle k<0}{\displaystyle k<0}. Графіком лінійної функції є пряма лінія, що проходить через точку {\displaystyle M(0,b)}{\displaystyle M(0,b)} паралельно графіку функції {\displaystyle y=kx}{\displaystyle y=kx}. Якщо {\displaystyle k=0}{\displaystyle k=0}, графік лінійної функції є пряма, паралельна осі абсцис, що проходить через точку {\displaystyle b}{\displaystyle b} на осі ординат.[1]

Функція виду {\displaystyle y=kx}{\displaystyle y=kx} проходить через початок координат, і утворює з віссю абсцис кут, тангенс якого дорівнює коефіцієнту пропорційності {\displaystyle k}k.[2]

Пошаговое объяснение: