Знайдіть моду і середнє значення вибірки: 3, 1, 4, 5, 8, 3, 8, 5, 8, 5. РЯТУЙТЕ


Ответы на вопрос

Отвечает Богданов Андрей.

1  \: \:3   \: \: 3  \: \: 4 \: \:   5 \: \:5   \: \:5  \:  \: 8 \:  \: 8 \:  \: 8

Две моды: 5 и 8

 \frac{1 + 3 + 3 + 4 + 5 + 5 + 5 + 8 + 8 + 8}{10}  =  \frac{50}{10}  = 5

Среднее арифметическое = 5