В магазині продавали груші та яблука.Яблук було у 5 раз більше ніж груш.Всього яблук і груш було

360 кг.Скільки кілограмів яблук було в магазині?

Ответы на вопрос

Отвечает Гарифуллин Ринат.

Всего: 360кг

Груш - х

Яблок - 5х

х+5х=360

6х=360

х=60кг — груши

5х=5×60=300кг - яблоки

Ответ: В магазине было 300 кг яблок