Моторний човен за 6 год 15 хв проходить відстань 60 км між двома пунктами на річці туди і назад без

зупинок. Знайти швидкість течії річки ( в км/год ) , якщо власна швидкість човна 20 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Хомчик Ксения.

60/(20+x)+60/(20-x)=6,25

(60/(20+x)+60/(20-x))*(x+20)=6,25*(x+20)

-2400/(x-20)=6,25x+125

(-2400/(x-20))*(20-x)=(6,25x+125)*(20-x)

2400=2500-6,25x²

6,25x²-100=0

6,25x²=100

x²=100/6,25

x²=16

x=²√16

x=4