Дисконтна карточка магазину дає знижку 3%. Скільки повинна заплатити Олеся, якщо книжка коштує 72

грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Вялов Владислав.

Ответ:

Вона повинна коштувати 69,84 грн. Могу ошибиться(

Пошаговое объяснение: 1) 72:100×3=2,16(грн) - знижка

2) 72-2,16=69,84

Отвечает Юзик Максим.
72 грн - 100%
х грн - 3%
Умножаем крестиком:
х= (72•3):100=2,16
72-2,16=69,84 грн
Відповідь: 69,84 грн